Fotel do chemioterapii JFD 1

Fotel do chemioterapii JFD 1   - znajduje zastosowanie w ośrodkach zdrowia, gabinetach zabiegowych oraz lekarskich. Stosowany jest do przeprowadzania zabiegów dializacyjnych.

Promocje

Łóżko porodowe ELEGANT 5040

Więcej…

Łóżko porodowy EURO

 

Więcej…

Fotel kosmetyczny SC04-S AVANGARDE

Więcej…

Sprzęt Weterynaryjny ELMEDICA

Wózek szpitalny

Wózek szpitalny ma wiele zastosowań w szpitalach, przychodniach lekarskich i innych ośrodkach opieki zdrowotnej w Irlandii. Dostępna jest szeroka gama wózków, które można wykorzystać do różnych celów - od wózków do odzyskiwania pacjenta i dużych wózków używanych do transportu ciężkich elementów sprzętu po małe wózki używane do przechowywania akt medycznych.

W większości centrów medycznych miejsce do przechowywania jest zawsze problemem. Dość często spacje wymagają zmiany konfiguracji w celu dostosowania do zmieniających się wymagań. Właśnie dlatego wózki są często preferowane w porównaniu z wbudowanymi jednostkami. Pracownicy służby zdrowia mogą łatwo przenosić jednostki magazynowe i wózki dozujące tam, gdzie są potrzebne. Ze względu na ich skłonność do przemieszczania się z dużą częstotliwością, wózki szpitalne muszą być wyjątkowo trwałe i solidne.

Rodzaje wózków szpitalnych:

 Łóżka szpitalne na wózkach - dla wygody pacjentów udających się na operację lub z niej lub na ich krótkotrwały odpoczynek i regenerację.

 Wózki do gromadzenia i przechowywania - używane do transportu ciężkich elementów sprzętu medycznego lub tymczasowego przechowywania zapasów. Duże wózki szpitalne mogą być również używane do transportu butli medycznych.

 Wózki dozujące - do rozpowszechniania leków na oddziałach szpitalnych lub dla lekarzy i pielęgniarek, którzy potrzebują łatwego dostępu do narzędzi medycznych wszędzie tam, gdzie są one potrzebne

 Wózek z dokumentacją medyczną - dla łatwego dostępu do akt pacjentów w centrach medycznych, w których jest mało miejsca i niezbędna elastyczność.

 Wózki na śmieci - używane do bezpiecznego usuwania ostrych narzędzi medycznych, takich jak strzykawki i inne potencjalnie niebezpieczne narzędzia medyczne.

 Wózki lniane - dla łatwego transportu bielizny szpitalnej, wózki lniane pozwalają personelowi szpitala szybko i łatwo zarządzać wykonywaniem łóżek.

Urządzenia do monitorowania pacjentów w zakładach opieki zdrowotnej na całym świecie

Monitorowanie pacjentów usług opieki zdrowotnej jest najwyższej klasy usługą opieki zdrowotnej. Jest jednak wiele rzeczy do zrobienia. Na szczęście technologia monitorów Posiadamy szeroką gamę nowych i używanych urządzeń weterynaryjnych i zaopatrzenia dla weterynarzy, szpitali weterynaryjnych, weterynaryjnych koni, szpitali dla zwierząt i specjalistów.