Krosno serwis fotel okulistyczno-laryngologiczny

Krosno serwis fotel okulistyczno-laryngologiczny - serwis sprzętu i aparatury medycznej

Promocje

Kardiomonitor Weterynaryjny iM8B VET

Więcej…

Kardiomonitor Weterynaryjny MMED 6000PP/S6-V

Więcej…

Analizator weterynaryjny moczu URIT 50

Więcej…

Sprzęt Weterynaryjny ELMEDICA

Twój monitor anestezji weterynaryjnej może być najbardziej krytycznym urządzeniem w twojej praktyce dla poprawy wyników pacjenta. Nie narażaj swojego poziomu opieki na sprzęt importowany o niskiej jakości, który może być skomplikowany w użyciu. VetTRENDS® zostały zaprojektowane z myślą o prostocie. Mogą być z łatwością używane przez weterynarza i produkowane są w zakładzie kontrolowanym przez jakość w Stanach Zjednoczonych.

 

Nasz monitor czynności życiowych jest specjalnie zaprojektowany dla pacjentów weterynaryjnych. Ludzki pacjent bardzo różni się od pacjenta weterynaryjnego, a nasz monitor zawiera algorytmy, które lepiej odpowiadają potrzebom czworonożnych przyjaciół. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie omówimy szczegóły naszej najwyższej technologii. Większość naszych klientów to weterynaryjne ośrodki krytycznej opieki i szkoły weterynaryjne. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz duży szpital metropolitalny, czy zdalną klinikę terenową, nasze medyczne monitory zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci zapewnić najlepszą opiekę pacjentom. Ich dobre samopoczucie jest najważniejszym problemem i wierzymy, że powinieneś być w stanie skupić się na opiece nad pacjentem i nie martwić się o funkcjonalność monitorów. Właśnie dlatego testujemy i ponownie testujemy każdy monitor szpitalny, który wykonujemy w aplikacjach rzeczywistych, aby zapewnić, że otrzymujesz trwałą, niezawodną i łatwą w użyciu technologię. Twoi pacjenci ufają tobie, że możesz im pomóc, i możesz nam zaufać, że pomożemy ci to zrobić.

Urządzenia do monitorowania pacjentów w zakładach opieki zdrowotnej na całym świecie

Monitorowanie pacjentów usług opieki zdrowotnej jest najwyższej klasy usługą opieki zdrowotnej. Jest jednak wiele rzeczy do zrobienia. Na szczęście technologia monitorów Posiadamy szeroką gamę nowych i używanych urządzeń weterynaryjnych i zaopatrzenia dla weterynarzy, szpitali weterynaryjnych, weterynaryjnych koni, szpitali dla zwierząt i specjalistów.